[1359,1392] -->

PROJE HAKKINDA

MARMAROOM

Evimiz denize karşı…

EVKO & MEOT İnşaat Grubu, merkezi konumu, muhteşem deniz manzarası, yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yükselen değeri olan Maltepe’nin en güzel noktasında yer alan yeni projesi MARMAROOM’u hayata geçiriyor.

13.000m2 alan üzerinde çeşitli büyüklüklerde 1+1, 2+1 ve 3+1  tiplerinde konut ve ayrıca ticari ünitelerden oluşan MARMAROOM Projesi, Marmara Denizi ve Adalar’ın büyüleyici manzarası ve Süreyyapaşa Ormanı’nın etkileyici doğal güzelliği eşliğinde size daha huzurlu, daha konforlu ve daha keyifli bir yaşamı seçme olanağını sunuyor.

Sosyal tesislerinde biri açık ve biri kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu, çocuk havuzu, squash, masa tenisi, basketbol ve tenis oynanabilecek açık ve kapalı spor alanları, fitness merkezi, sauna ve masaj salonu, kafeterya, kreş ve çocuklarınızın güvenli bir şekilde eğlenebileceği oyun alanlarının yer aldığı projede ayrıca her daireye ait kapalı otopark ve depo alanı bulunmakta. Konumu itibariyle Kadıköy-Kartal hattının orta noktasında bulunan MARMAROOM, araçla D-100 (E-5) karayolu ve Maltepe/Huzurevi Metro istasyonlarına 4dk, Maltepe merkeze ve Sahilyolu’na 5 dk, Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10dk uzaklıkta.

Eğer siz de şehrin göbeğinde doğayı, denizi ve modern hayatın olmazsa olmazlarını birarada yaşamak istiyorsanız, MARMAROOM’a buyrun.

Çünkü, MARMAROOM’da eviniz denize karşı…