[1359,1393] -->

EVKO & MEOT

TARİHÇE VE KURUMSAL YAPI

 

Gayrimenkul geliştirme, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri veren EVKO & MEOT İnşaat Grubu, İngiliz yatırımcılardan oluşan, Türkiye ve yurt dışında faaliyetleri devam eden MEOT YAPI ile 1979 yılında kurulmuş Türkiye’nin köklü mühendislik ve inşaat firmalarından biri olan EVKO İnşaat Şirketi’nin ortaklığından oluşmaktadır. Dünyadaki gelişmiş konut üretim teknolojilerini yakından takip ederek doğa ve çevre dostu projeler üreten EVKO & MEOT İnşaat Grubu, 33 yıllık deneyimiyle günümüze kadar başta Türkiye, İngiltere, Rusya ve Orta Asya ülkeleri olmak üzere birçok farklı ülkede çok sayıda gökdelen, rezidans, sanayi tesisi inşaatına ve markalı konut projesi üretimine katılmıştır.

EVKO & MEOT İnşaat Grubu, inşaat projelerinin üretimine uygun arsa bulma aşamasından proje konsept belirlemesine, taslak proje ve master plan alternatiflerinin hazırlanmasından projenin anahtar teslim inşa ve tefrişi aşamalarına kadar en uygun çözümleri kendi bünyesinde üretir. Gerçekleştirilen projenin tesliminden sonra yönetim ve işletim sisteminin oluşturulması ve devam ettirilmesi aşamasında yüksek kalite standartlarında çözüm üretir.

Sektörde uzun yıllara dayanan geçmişi ve tecrübesi, güçlü kurumsal yapısı ve geleceğe dair dinamik ve dönüşümcü bakış açısıyla EVKO & MEOT İnşaat Grubu modern, güvenli ve yüksek kaliteli konut üretiminde ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.